Ügyfélkapcsolati és vállalkozási Igazgató

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

A munkakör funkciója

Piacfigyelés, ügyfélkapcsolatok építése és a kialakított üzleti kapcsolatokhoz kapcsolódó szerződések menedzsmentje.

Feladatok

  • Megrendelőkkel történő ártárgyalás.
  • Megrendelőkkel szükséges gyakorisággal történő kapcsolattartás.
  • Felelős a regionális piac adatainak folyamatos figyeléséért, a piaci adatok gyűjtéséért és rendszerezésért.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • Konkurenciafigyelés.
  • Árajánlatok véglegesítése az elkészített költségkalkuláció és egyéb feltételrendszerek meghatározása alapján.
  • Szerződéskötés menedzselése.
  • Megrendelői elégedettség mérése.
  • Kompetenciák meghatározása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki/gazdasági végzettség
  • Minimum 10 év releváns tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kivitelezésben, kivitelezési projektek értékesítésében, esetleg energetikában szerzett tapasztalat
  • Külföldi (EU-n belüli) ügyfélkezelésben jártasság
  • MS Office és egyéb vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Folyamatszemlélet
  • Együttműködő készség, összefüggésekben gondolkodás
  • Pozitív, motiváló képesség

Előny

  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete

Munkavégzés helye

  • Országos (elsősorban Budapest és Nyugat-Magyarország)

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat