Területi képviselő / Építőipari-és földmunkagép értékesítő

Kereskedelem
Pest
Részletek

 Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör adatbázis kezelése, bővítése, ajánlatok összeállítása, szerződéskötések.
  • Az értékesítési folyamat pontos /precíz/ adminisztrációja, ügyfél igények kiszolgálása, reklamációkezelés.
  • Önálló értékesítés az adott területen.
  • Vevői igények és a piaci visszajelzések nyomon követése.
  • Partnerlátogatások szervezése és megvalósítása.
  • Gépátadások és a hozzá tartozó adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • Földmunkagép vagy egyéb építőipari értékesítési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, ügyfél- és célorientált személyiség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Felső vagy középfokú végzettség
  • Régióhoz tartozó lakhely
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Építőipari végzettség
  • Angol vagy német nyelvismeret

Munkavégzés helye

  • Pest megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat