Termelési logisztikus (4 műszakos)

Gyártás/Termelés
Vas
Részletek

Feladatok

  • A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése, hulladékok kezelése és selejtezése.
  • Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára.
  • Vevői minták, belső ellenőrzésre váró minták, illetve visszatartott minták kezelése, eljutattása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint.
  • Minden komponens, anyag és félkésztermék ki- és visszakönyvelése a SAP-ban a felhasználás szerint.
  • Félkész termékpaletták átmeneti tárolása.
  • Mosósor ellátása  igény esetén félkész termékekkel.
  • Késztermékek mozgatása a készáru raktárba.
  • Leltározás.

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Svájci betanulás vállalása
  • MS office ismerete, minimum felhasználó szint (word, excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű fegyelem
  • Precízitás

Előny

  • Műszaki alapvégzettség, termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat