Site manager

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

Feladatok

  • 60-70 fő hegesztő, csőszerelő koordinálása.
  • 5-10 fő csoportvezető és projektcsapat irányítása, támogatása.
  • Helyi munkavédelmi követelmények betartatása (munkavédelmi mérnök támogatása mellett).
  • Toolbox oktatások tartása.
  • Minőségi követelmények betartatása (minőségbiztosítási mérnök támogatása mellett).
  • Beosztások, munkatervek készítése munkacsomag alapján.
  • Technológiai csőszerelés irányítása, szakmai támogatás a kivitelező csapatnak.
  • Hegesztéstechnológia felügyelete, ismerete.
  • Acélszerkezet szerelés kivitelezés irányítása.
  • Kivitelezéshez kapcsolódó emeléstechnika és állványozás technika ismerete, alkalmazása felügyelete.

Elvárások

  • Acélszerkezet szerelésében, csőszerelésben és az ezekhez kapcsolódó technológiai eljárásokban szerzett legalább 5 éves tapasztalat.
  • Ha ugyanezen a téren már volt vezető, akkor elég 2 év tapasztalat.
  • Minimum 20-30 fő kékgalléros és 5-10 fő fehérgalléros munkavállaló irányításában szerzett tapasztalat.
  • Műszaki felsőfokú végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, műszaki manager, esetleg anyagmérnök)
  • Lehet középfokú technikusi végzettség is, de akkor a szerelésben szerelésvezetésben szerzett tapasztalat legalább 8 év
  • Folyékony angol nyelvtudás kötelező
  • Terhelhetőség, rugalmasság, a gyorsan változó környezethez való alkalmazkodás jellemezze

Előny

  • Munkavédelmi szakmérnöki végzettség
  • Hegesztőmérnöki végzettség

Munkavégzés helye

  • Rotterdam

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat