R&D Termékanalízis mérnök

Mérnök/Műszaki
Veszprém
Részletek

Feladatok

  • Garanciális, valamint 0 km-es vevői reklamációk vizsgálata, analízise.
  • A garanciális analízis dokumentálása, az előírt folyamatok, a vevői és a cég QRQC követelményeinek betartása.
  • Garanciális kiesések adatainak összegyűjtése, elemzési eredmények összegzése és vevőnek történő bemutatásának támogatása, szükség esetén eszkaláció.
  • A garanciális kötelezettségek, felelősségek meghatározása a vevővel.
  • Termék hibaanalízisek, elemzések elvégzése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, termeléssel illetve külföldi R&D központokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus)
  • Autóiparban és/vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Termékanalízisben illetve tesztberendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Statisztikai elemzési eszközök, elektronikai alapok, mikrokontrollerek és programozási nyelvek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Előny

  • Garanciális analízis területen vagy hardverfejlesztőként szerzett tapasztalat előny, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Veszprém megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat