Projektmérnök

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

Feladatok

  • A kijelölt projektekhez kapcsolódó technológiák, műszaki berendezések megfelelőségének és alternatíváinak elemzése (adat- és információ gyűjtés, értékelés).
  • Ajánlatok, ajánlatkérések, szerződések műszaki részének előkészítése a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően.
  • Részvétel a projekt megvalósításában, ellenőrzésében, koordinálásban a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően.
  • A villamos szakági főmérnök munkájának támogatása a cég erőműveiben a villamos berendezésekhez-rendszerekhez kapcsolódó felmérésekben, fejlesztésekben.
  • Kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCad ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló munkavégzés csapatban

Előny

  • Naperőmű tervezésében és/vagy kivitelezésében szerezett gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Budapest

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat