Operatív Vezető

Gyártás/Termelés
Heves
Részletek

Feladatok:

  • A beosztott munkatársak szakmai irányítása, felügyelete és fejlesztése
  • Projektek felügyelete
  • Ütemezett gyártás felügyelete
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Szerződések előkészítése, nyomon követése (szakmailag és pénzügyileg)
  • Számlázás
  • Kontrolling rendszer működtetése
  • ÁFA tervezés
  • Havi zárások készítése
  • Bejövő számlák ellenőrzése, költségkategóriához rendelése
  • Heti egyeztetések moderálása
  • Munkatársak heti és havi riportolása, ezek összesítése
  • Beosztott munkatársak értékelése
  • Munkavállalók kiválasztása (hirdetés megírása, feladása, jelöltek kiválasztása, személyes interjúk egyeztetése, interjúztatás, kiválasztás, visszajelzés)
  • Hivatalos levelek írása
  • Beérkező ajánlatkérések koordinálása, nyomon követése szervezeten belül
  • Bérkifizetések
  • Ügyvezetővel való szoros együttműködés, riportok készítése, döntéshozatal támogatása
  • Cash-flow tervezés, nyomonkövetés
  • Könyveléssel szoros együttműködés
  • Stratégiai és üzleti tervezésben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 5 év építőipari tapasztalat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • Gazdasági, pénzügyi szemlélet
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Angol nyelv szóban és írásban – tárgyalóképesen

Munkavégzés helye:  Heves megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat