Környezetvédelmi munkatárs

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

Feladatok

  • A környezetvédelmi (különös tekintettel a hulladékgazdálkodással, víz- és szennyvízkezeléssel, valamint a veszélyes vegyi anyagokkal kapcsolatos) előírásoknak való megfelelés biztosítása, jogszabályok figyelése.
  • Környezetvédelmi engedélyek kezelése, módosítása, benyújtása, érvényességfigyelés.
  • Környezetvédelmi hatóságokkal proaktív kapcsolattartás, hatósági ellenőrzéseken való részvétel.
  • Szükséges adatszolgáltatások, bevallások elkészítése, benyújtása.
  • KIR-rel kapcsolatos dokumentációk (szabályzatok, folyamatleírások stb.) karbantartásában és aktualizálásában való részvétel.
  • Éves EBK szemle/bejárási terv elkészítése, EBK bejárások, szemlék végzése, szervezése, dokumentálása.
  • Éves belső és külső auditokon való részvétel, esetleges környezetvédelmi nem-megfelelőségek kezelése, követése.

Elvárások

  • Felsőfokú környezetmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Pontosság, jó problémamegoldó képesség, csapatmunka és együttműködési képesség
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat, vezetési hajlandóság

Előny

  • Energetikai területen, vagy hatóságnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Veszélyes vegyi anyagokkal kapcsolatos szabályozási környezet ismerete
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

  • Budapest

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat