Épületüzemeltetési-karbantartó (2 műszak)

Gyártás/Termelés
Vas
Részletek

Feladatok

  • Fűtő-és hűtőberendezések, gázkészülékek, légtechnikai berendezések, magas és alacsony nyomású levegő előállító berendezések, épületgépészeti villamos berendezések, kapcsolószekrények, vezérlések kezelése és mechanikai valamint elektromos karbantartása 2 műszakos munkarendben.
  • Az infrastruktúra felügyelete, ellenőrzése.
  • Médiák rendszeres ellenőrzése, dokumentációk elvégzése.
  • Az épülettel, épület-gépészettel kapcsolatos munkák ellátása.
  • Az üzem és kapcsolódó kiszolgáló létesítmények rendszeres felügyelete, állagának megőrzése, a szükséges kisebb javítások elvégzése.
  • Elektromos rendszerrel kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok ellátása.
  • Az épülethez köthető munkákat végző külsős beszállítók felügyelete.

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy elektromos berendezés szerelői végzettség
  • Általános karbantartási tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat