E-mobilitás mérnök értékesítő

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

Feladatok

  • Új ügyfelek/projekt-lehetőségek proaktív felkutatása.
  • Az alvállalkozói ajánlatok bekérése, ellenőrzése, felülvizsgálata.
  • Ügyfélajánlat összeállítása, kiadása, felkövetése.
  • Felelősségvállalás a rábízott projekt szakmai megfelelőségéért.
  • A rábízott projekt ütemtervének és költségvetésének elkészítése.
  • Beszállítók és alvállalkozó partnerek munkájának felügyelete/irányítása.
  • Telepítési, kivitelezési munkák koordinációja.
  • Projektmegbeszélések szervezése és levezetése.
  • A projekt nyomon követése az előkészítési munkáktól a kivitelezési munkák befejezéséig.
  • Ügyfelek felé folyamatos tájékoztatás a projekt státuszáról, mérföldköveiről.

Elvárások

  • Legalább 3-5 év tapasztalat energetikai vagy mobilitási szektorban
  • Műszaki szakirányú egyetemi/felsőfokú végzettség (elsősorban gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség)
  • Energetikai vagy mobilitási rendszerekben átfogó ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Üzleti, projekt és rendszerszemlélet
  • Döntéshozói és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny

  • Energiaipari tapasztalat
  • Big4 tapasztalat
  • MS Project ismeret

Munkavégzés helye

  • Pest megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat