CNC gépbeállító

Gyártás/Termelés
Győr-Moson-Sopron
Részletek

Feladatok

  • 2-3 havonta átállítja a gépet az operátoroknak, gépkezelőknek.
  • Rajzot olvas.
  • Kijelöli az operátorok útját, munkáját.
  • Ha a gépkezelő elakad, akkor átírja neki a programot, olvas a sorok között, megtalálja a problémát.
  • Elvégzi az 1. mintagyártásokat az új vevők esetén.
  • Technológiai csapattal egyeztet.
  • Kikísérletezi a terméket, hibátlan darabok esetén munka átadása gépkezelőknek.

Elvárások

  • CNC gépiforgácsoló szakmunkás végzettség
  • CNC programozási ismeretek magas szinten
  • Minimum 7-10 éves tapasztalat
  • Önállóan képes technologizálni a technológiai osztály iránymutatása alapján
  • Készüléktervezési ismeret, tapasztalat
  • Magas szintű rajzolvasási tudás
  • Magas szintű mérési ismeret
  • 3D mérőgép
  • Konturográf kezelési ismeret
  • Magas szintű szerszám technológiai ismeretek

Munkavégzés helye

  • Győr-Moson-Sopron megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat