HR generalista

Humán erőforrás
Vas
Részletek

Feladatok

  • Létszámtervezésben való aktív részvétel.
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok elvégzése (indirekt – direkt toborzás is).
  • Felvételi és onboarding folyamatok koordinálása.
  • HR folyamatok és szabályzatok kialakítása és aktualizálása.
  • Személyügyi, munkaügyi adminisztráció.
  • Humán kontrolling jelentések elkészítése.
  • HR folyamatok digizalizációja.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év HR Generalista / Specialista / HR Business Partner pozícióban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Erős MS Office ismeretek

Előny

  • Szakirányú diploma
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat