Termelési Részlegvezető

Gyártás/Termelés
Vas
Részletek

Feladatok

  • Részleg kapacitás tervezése, szükséges erőforrások jelzése, megszervezése.
  • Munkavégzés megszervezése, számonkérése.
  • Beosztottak motiválása, visszajelzés adása, fejlesztésben való aktív részvétel.
  • Termelési mérőszámok nyilvántartása, szükséges jelentések előkészítése.
  • Munka-, környezet- és baleset-védelemmel kapcsolatos szabályok betartása és betartatása.
  • Társszervezetekkel történő együttműködés.
  • 5S fejlesztések felmérése, kivitelezése.
  • Minőségügyi kivizsgálások és javítási terv végrehajtása.
  • Beérkező javaslatok felmérése, megvalósíthatóság és hasznosság mérlegelése, kivitelezése.
  • A termelést elősegítő javaslatok megfogalmazása.

Elvárások

  • Rendszerszemlélet, tervszerűség, gyors reagáló készség
  • Tulajdonosi szemlélet, határozott fellépés, döntéshozási készség
  • 3-5 év vezetői tapasztalat, minimum 10 fő irányításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felsőfokú műszaki végzettség, egyéb felsőfokú végzettség: min. 5 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, folyamatfejlesztési szemlélet

Előny

  • SAP ismerete
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat