Termékmérnök

Mérnök/Műszaki
Vas
Részletek

Feladatok

  • A sorozatgyártásban jelentkező, az EB és EP motorral kapcsolatos design jellegű problémák követése, kommunikációja a mérnökséggel és a probléma megoldások lezárása.
  • Mérnökség által jóváhagyott, terméket érintő mérnöki tesztek koordinációja (Engineering Trial Run).
  • Mérnökség által jóváhagyott, terméket érintő műszaki változások termelési tesztjeinek koordinációja (Production Trial Run).
  • A terméket érintő műszaki változások termelésbe történő bevezetésének támogatása.
  • A fenti termékekkel kapcsolatos költségcsökkentési kezdeményezések és minőségi fejlesztések támogatása.
  • Szoros együttműködés a termék és a gyártási folyamat tervezésében érintett csoportokkal (Product Engineering, Manufacturing Engineering, alkatrész beszállítók).

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minőségtudatos szemlélet, eredmény- és folyamatorientáltság
  • MS Office ismeret

Előny

  • Hasonló autóipari ill. belsőégésű motorokkal kapcsolatos gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat