Raktári Specialista

Gyártás/Termelés
Vas
Részletek

Feladatok

 Raktári fizikai tevékenységek (80%):

  • Alapanyag beérkeztetés, alkatrészraktár, csomagolás, csomagolóanyag és üvegcső kiszállítás késztermék elrakás és lekészítés, kiszállítási feladatok támogatása, helyettesítése.
  • Raktári udvari rend felügyelete, fenntartása.

Adminisztratív feladatok (20%):

  • Raktározáshoz kapcsolódó könyvelési feladatok ellátása.
  • Selejtezések végrehajtása.
  • Alkatrész cikkek, valamint rendelési, raktári paramétereik vizsgálata, beállítása.
  • Alkatrész eladások és konszignációs anyagok kezelése.
  • Zárolások és visszáru kezelése.
  • Raktári tranzakciók monitorozása, hibák javítása.
  • Leltárak szervezésében és lebonyolításában való részvétel.
  • Raktári rendelések elkészítése.
  • Aktív részvétel a raktári folyamatfejlesztésekben, projektekben, munkavállalói javaslatok megvalósításában.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Raktárlogisztikai folyamatok ismerete
  • ERP (SAP) ismerete
  • Anyagkönyvelési tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Elköteleződés tisztaság, rend, fegyelem mellett

Munkavégzés helye

  • Vas megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat