MRP kontroller

Logisztika
Nógrád
Részletek

Feladatok

  • Alapanyag rendelés és ütemezés az SAP vállalatirányítási rendszeren keresztül.
  • Optimális készletek kontrollja.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Beszállítók értékelése.
  • Egyéb, a területhez kapcsolódó riportok, jelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office (főként excel) haladó szintű ismerete
  • SAP ismeret

Előny

  • Logisztikai végzettség
  • Egyéb nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Nógrád megye

Jelentkezni lehet önéletrajz csatolásával az ekler@ekler.hu címen.

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat