Fenntarthatósági -és EBK gyakornok

Mérnök/Műszaki
Budapest
Részletek

Feladatok

  • Veszélyes anyagok, biztonságtechnikai adatlapok begyűjtése, nyilvántartások vezetése.
  • Veszélyes anyag expozíció vezetése, aktualizálása.
  • Egyéni védőeszköz, munkaruha beszerzés adminisztratív támogatása.
  • EBK munkavezetői kártya nyilvántartása.
  • Hulladék nyilvántartás ellenőrzése, folyamatos nyomon követése.
  • Vizes bevallások, jelentésekhez adatgyűjtések elvégzése.
  • Környezetvédelmi háttértáblázatok előkészítése.
  • Adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Főleg környezetmérnök, műszaki menedzser, vagy biztonságtechnikai mérnök tanuló vagy
  • Heti 5 napban 6-8 órában tudna munkát vállalni
  • Telephelyeinkre is elmenne, ha szükség van rá
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Azonnal tudna kezdeni

Munkavégzés helye

  • Budapest

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat