Advanced Launch Logistics Associate

Gyártás/Termelés
Nógrád
Részletek

Feladatok

  • 36CC E kompresszor gyártás ütemezés.
  • Process flow kiépítésének támogatása, alapanyag loopok koordinálása.
  • 57CC E kompresszor alapanyag ellátás biztosítása, rendelés, előrejelzés és ütemezés a beszállítók felé.
  • E kompresszor ellátáshoz kapcsolódó fuvarok rendelése, nyomonkövetése.
  • Project buyer, AQE csapat munkájának támogatása.
  • Logistics Requirement Sheet koordinálás, validálás.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatban végzett munka

Előny

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Nógrád megye

A mező kitöltése nem megfelelő!
Köszönjük jelentkezését.

Sütihasználat